شاخه ها

برندها بلندی خواص
پیجینگ

سیستم پیجینگ از قبیل انواع بلندگوهای ستونی داخلی و یا بلندگو های ضد آب و سیستم های پخش در این شاخه دسته بندی شده اند. بر اساس نیازهای خود و اطلاعاتی که برای محصولات داده شده اند اقدام به انتخاب تجهیزات نمایید.
برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

پیجینگ 

2 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

بلندگو پیجینگ

انواع بلندگوهای پیجینگ از قبیل بلندگو ستونی (مختص فضای بسته یا روباز)، بلندگو سقفی، بلندگو شیپوری و بلندگوهای دکوراتیو در این زیر شاخه بصورت کلی (بر اساس کاربرد) معرفی شده اند. البته در بخش بلندگوها نیز بر مبنای شکل ظاهری طبقه بندی شده اند که شما مراجعه کننده عزیز می توانید از شاخه اصلی بلندگوها دیدن فرمائید.
جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

میکروفون رومیزی

میکروفن های رومیزی با قابلیت های مختلف جهت استفاده در سیستم های اطلاع رسانی را در این زیر شاخه جستجو نمائید.

دستگاه مرکزی پیجینگ

امپلی فایر های ساده یا میکسر دار مخصوص پیجینگ بهمراه سایر امکانات همچون رادیو، پخش USB و پخش DVD و ... در این زیر شاخه قرار داده شده اند. این دستگاه ها با قدرت مختلف برای راه اندازی تعداد خاصی از بلندگو های پیجینگ طراحی شده اند پس حتماً دستگاهی انتخاب کنید که حداقل به اندازه راه اندازی بلندگو های مجموعه مورد نظرتان قدرت داشته باشد.
در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل فرمائید.

قابلیت پخش قران کریم, اذان و ادعیه و زیارت با خروجی تست صدا از دستگاه قابلیت پخش قرآن کریم و ادان و ادعیه و زیارت با خروجی آمپلی فایر یکسال گارانتی و 5 سال خدمات  

0 تومان
موجود

تابلو نماز در دو سایز 70*40 قابلیت نمایشگر نماز (اول و دوم) و عدد و آیه و اسم سوره قرآن 40*30 نمایشگر نماز ( اول و دوم) و صفحه قرآن 

0 تومان
عدم موجودی
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم