شاخه ها

برندها بلندی خواص

روش سفارش و خرید کالا از فروشگاه پــارســصدا

خرید اینترنتی تجهیزات صوت

بدلیل تخصصی بودن تجهیزات ارائه شده توسط شرکت، فروش به مصرف کنندگان گرامی و همچنین فروش به همکاران محترم بصورت واریز آنلاین توسط وب سایت صورت نخواهد گرفت. مشتریان عزیز می توانند بعد از تماس تلفنی و آگاهی از موجودی و کسب اطلاعات تکمیلی اقدام به ثبت سفارش تلفنی کالا نمایند و منتظر ارائه پیش فاکتور از طرف ما شوند. در پیش فاکتور ارسالی هزینه کالاهای درخواستی و همچنین شماره های حساب نیز اطلاع رسانی خواهد شد. بعد از واریز وجه پیش فاکتور توسط خریدار به یکی از حساب های اعلام شده، نحوه ارسال کالا با خریدار چک و کالا حداکثر ظرف 2 ساعت تحویل خریدار در تهران و ظرف حداکثر 48 ساعت تحویل خریدار در شهرستان می گردد. لازم بذکر است تأخیر های ناشی از شرکت های باربری بعهده ما نخواهد بود. همچنین پرداخت وجه سفارش برای مشتریان تهرانی، پس از تحویل کالا و در محل امکان پذیر خواهد بود.
مطالعه بخش روش های ارسال
چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره رایگان به شماره 02188366990 یا  09377596600  تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

 کلیه محصولات فروخته شده قبل از ارسال توسط کارشناسان پارسصدا کنترل و بعد از اطیمنان از سلامت آنها فرستاده می شوند. کلیه تجهیزات توسط ما دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی گسترده و استاندارد خواهد بود، چرا که ما فروش را پایان کار نمی دانیم! بلکه فروش را آغاز یک تعهد و نیز تداوم همکاری آتی با شما عزیزان می دانیم.
 
 
مهلت تست و یک سال گارانتی پــارســصدا
در صورتی که هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، مشتری می تواند حداکثر 48 ساعت پس از زمان خرید آن را به واحد فروش اعلام نماید و امکان تعویض آن فراهم خواهد بود.
چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 48 ساعت از خرید کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.
تمامی کلیه کالاهایی که در صفحه آن یکسال گارانتی قید شده باشد، دارای یک سال گارانتی می باشد. چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمات تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از فروشگاه اقدام نماید.
مطالعه شرایط گارانتی


خواهشمند است قبل از خرید به موارد زیر توجه کنید

- تنها کالاهایی که در بخش تعداد اقلام آنها ، عدد درج شده باشد ( یعنی تعداد موجودی آن در بالای قیمت ذکر شده و صفر نباشد ) در انبار موجود بوده و قابل سفارش می باشند.
- کالاهایی که با عبارت " این محصول در انبار موجود نیست" مشخص شده اند قابل سفارش نبوده ولی ممکن است به زودی موجود شوند. لذا خریداران محترم می توانند از محصولات مشابه در همان شاخه استفاده نمایند یا از موجود شدن آن از طریق تماس تلفنی آگاه شوند.
کالای مورد نظر خود را به خوبی و با دقت از نظر نوع، جنس، رنگ و مشخصات کاملا بررسی نمایید. نگران نباشید کارشناسان پارس صدا با حوصله به تمامی سئوالات شما پاسخ می دهند.
قیمت کالا را با قیمت های موجود در بازار مقایسه نمایید تا از خرید خود رضایت داشته باشید و توجه کنید که خرید از ما امتیازاتی را برای شما خواهد داشت:
- خرید آسان، با آگاهی و دور از شلوغی
- صرفه جویی در وقت زمان و هزینه
- اطمینان از خرید کالای اصل
- بررسی کالاهای مختلف و برگزیدن بهترین انتخاب
- قیمت بسیار مناسب و رقابتی
- پشتیبانی شما قبل و بعد از خرید


با تشکر از حسن اعتماد شما

 

سایر اطلاعات

روش ارسال کالا(حتماً بخوانید)

شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت - قوانین فروشگاه